<

W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości, wprowadziliśmy rozwiązania mające na celu minimalizację ryzyka zakażenia COVID-19

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

Obiekt LK Resort ŁAPSZE znajduję się na obrzeżach miejscowości, pośród drzew, za dala od innych zabudowań co daje naszym Gościom prywatność i bezpieczeństwo. Jedyną częścią wspólną w obiekcie jest parking oraz schody.

Plac zabaw dla dzieci jest systematycznie dezynfekowany.

BEZPIECZNE DOMKI

Przed przyjazdem Gości każdy domek jest dezynfekowany poprzez ozonowanie, a następnie wietrzony. Naczynia i sztućce są myte i wyparzane w zmywarce dostępnej w domku. W każdym domku znajduje się mydło antybakteryjne oraz środek do dezynfekcji rąk. Pościel oddawana jest do profesjonalnej pralni i prana w temperaturze nie niższej niż 60 stopni.

BEZPIECZNA STREFA SPA

Strefę SPA, w skład której wchodzi sauna, beczka do schładzania i balia ogrodowa w związku z aktualnymi obostrzeniami i dla Państwa bezpieczeństwa możemy udostępniać jedynie na wyłączność grupie osób, która jest razem. Koszt wynajmu stefy SPA na wyłączność to 300 zł. Cena obejmuje 3 dni jeden po drugim - jest to maksymalny czas w trakcie pobytu, na który można wynająć strefę SPA.   

Po 3 dniach zawsze następuje dzień przerwy na dokładne sprzątanie i dezynfekowanie całej strefy. Te ograniczenia wynikają z troski o Państwa bezpieczeństwo oraz chęci udostępnienia strefy dla wszystkich Gości, którzy będą u nas przebywać.  

Rezerwacji strefy SPA należy dokonać zaraz przy składaniu rezerwacji na domek według dostępnego kalendarza otrzymanego od obsługi obiektu.

BEZPIECZNI PRACOWNICY

Bezwzględnie przestrzegamy zasady higieny pracy, w sytuacjach koniecznych używamy maseczek, kładziemy nacisk na częste mycie i dezynfekowanie rąk oraz urządzeń.

BEZPIECZNI GOŚCIE

Prosimy o wypełnienie formularza z danymi osób, które będą wypoczywać w LK RESORTS przed przyjazdem przesłanie go na adres e-mail:biuro@lkresorts.pl. Formularz musi być podpisany – prosimy o podpisanie go w Recepcji lub przywiezienie już podpisanego formularza. Przy każdym domku jest przestrzeń dla mieszkańców danego domku: stół, stołki, palenisko itp. – prosimy o uszanowanie prywatności Gości i korzystanie tylko z strefy przynależnej do danego domku. W strefach ogólnodostępnych na terenie LK RESORTS Goście mają obowiązek dostosowania się do przepisów, które do odwołania nakładają „obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego (…) ust i nosa”. Domek i wydzielona przestrzeń są do wyłącznej dyspozycji Gości z danego domku i nie podlegają pod ww. przepisy. Goście mają możliwość zaproszenia swoich znajomych lub krewnych do wynajmowanego domku w LK RESORTS, ale tylko po wcześniejszym uzgodnieniu tej kwestii i na ustalonych warunkach, z obowiązkowym podaniem danych osób (wypełnienie formularza identycznego jak przy meldowaniu) i przestrzeganiem ustalonych zasad. W przypadku zauważenia zachowań związanych z niestosowaniem się do działań zapobiegających COVID-19 oraz wątpliwości – prosimy o kontakt, tel. 512029929. Dostosowanie się do ww. działań, a także ich realizacja, pozwolą na bezpieczny, spokojny i komfortowy pobyt w LK RSORTS.

PRZYDATNE INFORMACJE

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.  

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ Na naszej stronie www.lkresorts.pl/lapsze możesz przejrzeć aktualne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.